Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz Upo #13098 üzenetére

    Igen, azóta én is megtapasztaltam már, hogy a BIP-S pulzusmérője nagyságrendekkel jobb! A régi BIP még sosem mutatott 150-es vagy afeletti pulzust, egész egyszerűen ahogy elért a pulzus úgy 130 körüli értékre, behülyült és tök fals értékeket adott (pl. 35 vagy 40-et, ami úgy kb egy félhalott ember pulzusa nem egy HIIT edzésben lévőé).

    Majd ha lesz türelmem, azt még kipróbálom, hogy összevetem a mellkaspánt értékeivel. Úgy látom itt már tudok adatokat exportálni GPX formátumban, így majd összerakom őket egy Excelben hogy mi a stájsz. Csak az nem mostanában lesz szerintem.

    Én nem voltam szerencsés ezek szerint a régi BIP-el, mert futásnál sem mutatott pontos értékeket, de még kerékpározásnál sem, pedig ott aztán nem mozgott a csuklómon.

    A súlytartásodhoz gratulálok :) Én úgy 10 éves korom környékén elkezdtem hízni, aztán később az ülő munka sem segített rajta, mígnem 38 évesen (bő másfél éve) fejbe nem vágott valami és kezdtem el egy életmódváltást (direkt nem fogyókúrának írom). És egyenlőre úgy tűnik, hogy nincs szerencsém, folyamatos szenvedés lesz a szinten tartás, mert nem sikerült még belőnöm a kcal keretem (vagy fogyok, vagy hízok, a stagnálás nem akar működni). Bár még van zsír amit el kell veszítenem úgy 2-4 kilónyi (ez csak nettó zsír), aztán majd kiderül.

Új hozzászólás Aktív témák