Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fkris

    őstag

    válasz !Overdose! #42105 üzenetére

    Néha nem vette be a sebességet, amikor váltottam, újra kellett kezdenem a kuplungolást, egyszer indítózásnál is előre ugrott, mikor sebességben hagytam és kinyomott kuplunggal indítóztam.

    Illetve 2napja kb 8óra pihenés után(annyit állt lent érkezés és indulás között) indultam munkába, akkor beesett, nem ugrott vissza amikor leléptem róla(mostani tünetek ugyan ezek), csak kb a feléig(de azt is betegen, vánszorogva), alá kellett nyúlnom spiccel és visszahúzni a pedált.

    Utána már jó lett, amikor újra kinyomtam, el is mentem vele Óbudára, majd 14óra után haza is jöttem.

    Tegnap fizuért szaladtam el szintén Óbudára, akkor semmi ilyesmi nem volt, gyönyörűen ment.

    És ma kora délután már nem is tudtam vele elindulni, apumat is lehívtam, hogy nézze meg a kuplungot.
    Üresben, kinyomott kuplungnál tolta előre a váltót 1be, és a váltout harmadánál elkezdett gurulni az autó, mintha csúsztatott kuplunggal akarnék indulni.Nem választ szét a szerkezet.

    Ezen kívül számomra fura volt, hogy csúsztatott kuplunggal nem tudtam elindulni, csak nagyon nehezen, ugye nagyon lent fogott a pedál...

    Ez utóbbit azért el tudom képzelni, hogy a mostanra 262e km okozta.

    Faternak csak igaza lett, hogy "fiam, ezt az autót te fogod kuplunggal szervizeltetni"... :(

    "...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Új hozzászólás Aktív témák