Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Van egy jó pár éves Voltcraft VC-130 multiméterem, és a következő gond lenne vele. Bekapcsolom, és elkezd össze vissza mérni magától, pedig még a mérőkábeleket sem mozgatom meg. Elemcsere után ugyanez a helyzet. Szenvedni kell vele (ki-be kapcsolgatni, mérőkábeleket ki be dugdosni) mire vissza tudom hozni az élők sorába (kijelzőn 0 érték jelenjen meg) hogy tudjak mérni vele. Szerintetek mi a francért csinálja ezt?
    Néha legszívesebben megfognám és kibasznám a kukába, bár szerintem az lesz a sorsa neki.

    Ha esetleg nincs megoldás rá, akkor tudtok ajánlani elfogadható áron (10-15k) környékéig valami normálisat ami aránylag pontos is? Nem egy kalibrált Fluke pontosságára akarok menni természetesen, mert tudom hogy egy olyan sokszorosa az általam meghatározott árnak. Amire itthon szoktam használni, konnektor fesz mérés, tápnál meg van-e a feszültség, Ni-MH - Li-ion akkuk fesz mérés, szóval ilyen átlagos háztartási használatra kellene, hogyha valahol gond van esetleg, azt ki tudjam valamilyen szinten deríteni.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák