Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #93852 üzenetére

    Én meg az ellentéttjét látom, s nem értem, miért nem ezt látja mindenki.
    mi értelme a kisebb értékű eszközöknek (doboz, erősitő), ha ezekhez kisebb értékű kábeleket rakunk, amik tovább rontják az eleve gyengébb tudású rendszer hangját? S itt állj meg egy kicsit, nem az árról beszélek még mindig, azt itt nagy divat az értékkel keverni, pedig homlokegyenesen más fogalom. A drágább hangdobozod, amit vettél utólag, ugyan azzal a kábellel szolgálod ki, mint amit az olcsóbbhoz használtál? S miért NEM? Az olcsóbb hangdoboz hangjába elférnek az olcsóbb kábelek hibái?
    Nem szabad a kábelekbe önteni a pénzt. olyan kábeled legyen, amit nem fogsz a dobozokkal együtt cserélni, mert kiszolgálja a kábeleid karaktere a másfél milliós dobozt is. Hogy ki mennyiért tudja ezt az értékű kábelt megvenni, rátalál az Alisca, a Zu, a Linn kábelre, vagy a Taralabs olcsóbb kábelében találja ezt meg, ez már egyénfüggő, szerencse és tudás. nekem nem volt szerencsém, én többért találtam ilyen kábeleket. Vagy csak tudásom nem volt. Lényegtelen. De olyan kábellel hallgatni rendszert, aminek cserélése után a kábelt is le akarod cserélni, ez szimpla hiba. mondhatni, hogy rendszer hiba, azaz a kábeled egy hiba az olcsóbb rendszeredben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák