Új hozzászólás Aktív témák

  • djsensore

    tag

    válasz andorra #29625 üzenetére

    Figyeltem, es olvastam. Nos néhány információ akkor kimaradhatott.

    A külső hangkártyát már üzembe helyeztem, tehát USBről jön ki az adat, melyet át is állítottam 24bit/96khz re a Windowsban.
    Innen azonban egyenlőre egy Basic RCA van megy bele az erősítőbe a hang. Ezt mihamarabb cserélni fogom mert van alap zaja, csak max hangerőn hallani de van. És ez eddig nem volt.

    A hangfalak a földön vannak gumi, vagy egyéb ismeretlen anyagú tüskéken amit hozzájuk kaptam, és fel kell hívjam a figyelmet arra hogy
    1. Már nézelődtem, érdeklődtem DIY hangfalállványokról és szerintem meg is van a választás
    2. Én a földön felszem, élek, mindent hasonfekve egy szivacson művelek amihez a tv a hifi vagy a laptop kell, így majdnem fejmagasságban van a hangfal. Nem pedig melléállok és 175centivel feljebb mögötte várom a csodát.

    A DAC azért volt kérdésem, mert nem tudtam belőni hogy a bizonyos fontossági sklálán merre található. De már így is sokat tanultam erről tőletek, köszönöm

    Szerk: a hangfalak kb 10-15 centire vannak a faltól, az eddigi ismereteim szerint ez nyugodtan lehetne 30centi is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák