Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz nLali #113475 üzenetére

    Valamiért nem tetszik az ötlet, hogy a DAC és az erősítő közé tegyek valami kütyüt.

    Engedd el :B Itt nincs sok rizikó, jelszinten matatunk. Persze a választék széles, lehet csőtől kezdve jfet-en át opamp-ig bármi, de kevesebb igénybevétel éri az itt lévő eszközt, mint a végerősítőt magát. Gondolj bele, LP-seknél is ez megy, MC/MM és erősítő között is van egy phono preamp ("legrosszabb" esetben beépítve az integrált erősítőbe magába).

    Bkercso féle DAC-ból szívesen vennék még 1 darabot
    Mikor volt neki, felajánlotta, hogy menjek érte, hozzam haza, hallgassam meg, MicroFluent-ed van ? Pár hete ráírtam, hogy akkor mennék, de most nincs neki. Azóta lehet van megint, passz. Amúgy nekem doboz nélkül kellene egy, majd én dobozolom a nyákot és táprészét, kis trafóját, mindenét.

    Milyen kütyüvel érdemes beugrani? Ami nem egy alap, hamarmegbánós kütyü, hanem egy erős középkategóriát képvisel?
    Milyen kütyüre érted ezt most ? Írsz erősítőt, digi váltást, dac-ot.. mire érted ?

    +erősítő,+digi váltás,+1 DAC már mikrofon és szaki segítsége nélkül is egy bőven használható autó ára
    Deeeehogyis. Nézd meg a FusionAmp-okat, ezekben minden benne tokkal vonóval. (Ja, a DSP szobakorrekciós része tán nem, de első körben az igényeid nagyja igen. Az ADC/DAC rész pedig AKM, összességében nagyon jó hangú eszközök).

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák