Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz h3lios #55230 üzenetére

    Zoo ellen nekem addig volt frusztráló játszani amig meg nem tanultam elverni. Ha fogalmad nincs mit kezdj vele, kezdj el vele játszani, és egyrészt látod hogy annyira az se agyatlan deck (bár szerintem is az egyik legkevesebb gondolkodást igénylő jelenleg, de ott is könnyü hibázni, a különbség inkább az, hogy sokkal több hibalehetőséget megenged mint pl egy kombó deck, ami jelenlegi metában kb 1 hiba = loose), másrészt ha kikapsz látod hogy lehet elverni.

    Konkrétan zoo ellen ha átveszed a boardot, leszeded minden lényét T3-4-5ig akkor nem sokat tud kezdeni. Charge lénye a doomguard amit nagyon nehéz POval kombózni a discard miatt, a másik a Leeroy ami 2 PO-val 14-et ver, peddlerből eshet ugye 3. PO de ritka hogy 3 PO-s Leeroy burstöljön az arcodba, és sokszor a PO-t tradelésre használja, igy csökken a burstje. Ha T7-8ig kihuzod és a board a tiéd akkor nem sokat tud csinálni, ha tapel ezerrel akkor megöli magát, ha nem tapel akkor meg leütöd. Fel kell azért arra készülni lelkileg hogy üres kézből kidob 3 lényt, ha huz egy peddlert, tapel valamit, plusz peddlerből kitesz még valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák