Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Aurig@ #117879 üzenetére

    Rendben. Ahogy szoktuk mondogatni közhelyesen, így kerek a világ, nem vagyunk egyformák. :D

    Annyit teszek még hozzá, hogy nem csak arról van szó, hogy mennyit megy folyamatosan az erősítő (én sem kapcsolom ki, amikor két film között megnézek például egy időjárás-jelentést :) ), hanem arról, hogy bekapcsolom-e, amikor CSAK híradót vagy más, alárendelt hangú műsort nézek. Én nem szoktam, és ezután sem fogom emiatt bekapcsolni a 24 kilós monstrumot, de megértem, ha valaki másként csinálja. Ez számomra egy nagyon értékes erősítő, nem az effektív kifizetett összeg miatt, hanem mert nehezen kapnék helyette ilyen áron ilyen minőségű készüléket. Használom bőségesen, nem én vagyok érte, hanem ő értem, de azért vigyázok is rá ha tehetem. Pont a saját, jól felfogott érdekemben.

    És még azt nem is említettük, hogy tévék hangja között is vannak különbségek, van amelyik szar, van amelyik még szarabb. :D Viccet félretéve, a Pana 65ST50 hangja nem annyira elviselhetetlen, hogy állandóan, műsortól függetlenül késztetése legyen az embernek erősítőt kapcsolni. Sok tévét hallottam már, lapostévés viszonylatban egész jónak számít a hangja. Ebben benne van a méretéből adódóan több hangszóró, és valószínűleg a nagyobb test hatása is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák