Új hozzászólás Aktív témák

  • tubeamp93

    csendes tag

    válasz szazbolha #30462 üzenetére

    Ezek szerint pár napja is csak nézted a válaszom, de nem olvastad figyelmesen.
    Akkor idézem önmagam:

    "A gyári cal. fájl mindegyiknél csal a magas tartományban. Én is ilyet használok, de több ismerősöm is jelezte már a problémát, akiknek ilyen van."

    Nem kell ismernem a tiédnek a cal fájlját, anélkül is tudom, hogy hülyeség, inkább csak egy vásárlásra ösztönző marketingfogás, hogy a vevője jól érezze magát tőle. Sajnos.
    Belenézhetsz amúgy a saját TXT fájlodba, ha azt látod, hogy a magas tartománynál egyre nagyobb mértékben csökkenő dB értékek vannak írva, akkor kezdhetsz gyanakodni. :)
    Egyébként más fórumokon is találni ezekről beszámolókat, panaszokat. A gyártó másik nagyon hasonló mikrofonjáról, a sima EMM-6-ról úgyszintén. Nyugodtan keress rá.

    De nem akarlak meggyőzni téged erről, félre ne értsd. :) Nyugodtan lehet abban a hitben élni, hogy a tiédhez korrekt fájlt adtak, úgysem én fogok vele mérni. :)

    "mert nincs köze a házi hangfal építéshez"

    Valóban nincs köze ennek a cirkusznak a építéshez. Már egy jó ideje nyomasztod a fórum tagságát a viselkedéseddel, és ezt még még csak be sem látod. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák