Új hozzászólás Aktív témák

  • venge

    tag

    "Kérdés
    De látom a képet kitörölted te gyáva fos:DD eszem megáll h előre tudtam h milyen kretén vagy és azt hiszed én fényképeztelek ,nincs jobb dolgom mint téged keresgetni és fényképezgetniXDIstenem olyan hülye vagy,hogy az fáj.Szaromle magasról hol vagy te csak éppen megint hazudoztál.Hogy képzelted te hülye? lefényképeztelek titokban és vártam h vki beirja h milyen a fizikumod h belinkeljem a képet?:DNa majd meglátjuk ebből mti raksz be te egyenes ember nem kell h beégesselek égeted te magad eleget istenemXD.Am ackép Bereczki Krisztiánnál van fent faszbukon:DKicsit sok mission impossibelt néztél nem?
    zsolt_9848a2
    Válasz
    Nem a képet töröltem ki, hanem az egészet, nyomorék. Általános iskola olvasás óra nem ment jó, ezt látjuk. Hát, biztos nincs jobb dolgod mint engem fényképezni, ez valahol logikus, tekintve, hogy van időd egy kilométert idefosni azután, hogy 2 perccel ezelőtt megemlítettelek. :DDDDDDD Nyilván egyébként nem lehet engem látni a BB.Tv-ben te nagyonbuta rovar állatka, te! :DDDD Ja, ez nem fórum, buzi. Keresd ki a gugliban mi az a fórum. Figyelj buzi, írok olyat is, amit talán felfogsz: mikk makk h h mikk hh h makk. XD XD XD"

Új hozzászólás Aktív témák