Új hozzászólás Aktív témák

  • tolatofecske

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy nagy problémám és hátha itt tud valaki segíteni nekem :) Szal az lenne a gondom, hogy proe wildfire 4-ben kell lemezalkatrészeket csinálnom. Ezzel nincs is problémám, viszont mikor ezekről műhelyrajzot csinálok a terítéket is meg kell rajzolnom. Viszont ezt csak ugy tudtam eddig megcsinálni, hogy lementettem a kész alkatrészt másik néven és azt kiterítettem, így mindkét alkatrészt le tudtam rajzolni egy sheetre, a hajlítottat és a terítékét is. Viszont ha valamit módosítok a hajlított alkatrészen, a kiterített nem viszi magával, mivel ugyebár már más névvel szerepel...Nincs erre valami módszer, hogy le tudjam rajzolni ugy a terítékét egy hajlított lemeznek, hogy az összeállításban megmaradjon hajlított formában és egy sheeten belűl tudjam használni a hajlítottat és a terítékét is??
    Meg a másik, hogy a terítéken van egy olyan a hajlításoknál, hogy pl 6,99 DEV.L Erre elvileg azt írja, hogy a terítékhossza a rádiusznak. Ennél két lehetőség van, az egyik, hogy ő számolja ki, a másik, hogy én adom meg neki. Ha viszont én megadom, a teríték hossza módosul, viszont a hajlított állapotban a sugár értéke meg minden méret ugyanaz marad. Akkor ez mire jó???
    Segítséget előre is köszönöm!!! :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák