Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz inf3rno #69694 üzenetére

    Szép írás, köszönöm. Célom a még kirobbanóbb forma. Az autofagiával való belső tisztítás. A beleim rendben vannak, epe, máj, gyomor szintén. A sejtjeimet célzom be ezzel. Én nagyon fogyok, a súlyommal nincs gond. Zsinórban nyomom a hosszúkat, le is esik időnként 1kg, ami ennek köszönhetően nehezebben jön vissza. A reggeli mérlegelés 79-ről 78-ra tolódott. BMI, meg hastérfogattal már nem is foglalkozom, mert egy kiadósabb futás után akkorát horpad a hasam, mint egy anorexiásnak( később visszajön). Ma is beletettem 15-öt. Éhesen indultam el, a hasam is korgott, de csak erőltettem, a végére valami brutális erők jöttek elő. Fel a harmadikra, majd sprintekkel a boltba. Kicsapott a só a kesztyűn, a hátamon. 3 fokban. Elmúlt az éhség és csak mentem és mentem volna. Nem tudom mi ez a jelenség, de újabban éhgyomorra is megy, de nagyon. A cipő persze lerágta a lábaim az aszfalton. Ezért is gondoltam a böjtre, mert terhelés nélkül csak kibírnám egész nap. Régen hamar elkezdtem kókadozni, szédelegni, ha nem ettem és futottam 6 km-t. Délután is ennem kellett. Szerintem beállt a hasnyálmirígy az optimumra. Most még erre próbálnék ráfejelni a böjttel. Az évek óta kínzó gyomorégés is elmúlt kb, bármit ehetek nem mar meg. A futás nálam valamit beindított, amit az órákig tartó kerékpározás sem tudott. Áldom ezt az oldalt, mert sok erőt adott nekem, hogy ne adjam fel év elején. :R

Új hozzászólás Aktív témák