Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    Elindítottam augusztusban egy Garmin edzéstervet, félmaraton, 1:40-es célidővel. November közepén futnám, így a célegyenesbe érkezett. Morogtam is, hogy a hétre 4 40 perces könnyű futást ad, és csak egy tartalmas edzést. Ma volt ez a nap, és bemelegítés közben kezdtem csak el számolni, mit is vár tőlem: 4:32 alatti tempót, 20+opcionális 10 percen át. Az azt jelenti, hogy 22:40 alatti 5km, eddigi PB-m 22:51 volt. Nem is futottam le a 20+10-et, gondoltam akkor legyen egy tisztességesen kifutott 5k PB helyette, 22:17-el meg is lett, 34 másodperc javítással. :Y Biztos lehet jobban, okosabban csinálni, de azért ez az automatán generált edzésterv is hozhat magamfajta amatőröknek egész jó fejlődést. :) Jövő keddre betett még egy ilyen edzést, aztán szombaton félmaraton. Meglássuk. :B

    MÁS, Gamin hozzáértők: edzéstervnél van az a képernyű, ahol a tempót mutatja, felül a sávokat, hogy mik között kellene lennem. De ezt a képernyőt nem találom a konfigurálások között. Erre nem lehetne rávarázsolni még a pulzust valahogy? Jó lenne ezeket együtt látni. :(

Új hozzászólás Aktív témák