Új hozzászólás Aktív témák

  • Muq

    újonc

    válasz akom #391 üzenetére

    Vegyél egy 5 ujjas futólábtyűt a Decathlonban( bár pont elfogyott, de rendeltetni kell velük! ;) ) , aztán vegyél egy adag Plasti Dip folyékony gumit! Kend a talpára és kb 6000 ft-ból van 2 pár Vibram Five Fingersed! ;)
    Én ma készítettem el a prototípust!
    AMúgy a Mountexben hamarosan lesz VFF és lehet most leértékelve kapni néhány Feelmax cipőt a NAgymező utcában(15.000 ft) Ezeknek 1mm-es!!!! kevlár talpa van! Én erre is fogok tenni egy kis Plasti Dip-et, hogy az kopjon,ne a kevlár! :)
    Amúgy meg nagyon lassan kell szokni a mezítlábat,mintha gyerek lennél és tanulnál újra járni! Nekem is pár nap alatt beállt a vádlim egy olyan része,ami sosem fájt!
    De talán pár nap múlva megint kimegyek a MArgit szigeten a nagyrétre, illetve tovább középen nyargalni a fűben!
    Az egészben az a legjobb, hogy a pillanatban vagy és nem bambulsz, nem lötyögsz, hanem minden lépésnél tudatosan lépsz, figyelsz! Nagyon kikapcsolja az agyad, ha meg nem,akkor az első pár kavicsnál, ágnál tuti átkapcsolsz figyelmesbe! :) Ráadásul ingyen talpmasszázs! :)
    Injinji lábtyű nekem is kéne,mert nagy a lában és a Kalenji kicsit kicsi.
    Ja, én meg egy Barefoot könyvet rendeltem,ami hétfőn jelent meg az USA-ban! ;)
    Jó nyargalászást! ;)

Új hozzászólás Aktív témák