Új hozzászólás Aktív témák

  • Never79

    tag

    válasz titetoyz #38111 üzenetére

    Van ott azért 3 frissítő pont is :D. Szoktam vinni magammal frissítőt arra a versenyre. A Tatabányai Sprint futóklub versenyei szerintem sem valami színvonalasak, kivéve a Turul futást, ott pl. tavaly gyönyörű érem volt. Nem vagyok nagy érem gyűjtő fan, de az nagyon megtetszett. Ez a Sárkányi Őrület meg azért nőtt a szívemhez, mert ez volt az első "hivatalos" félmaratonom.

    A lefele menet jó kérdés. Nekem azt mondta az egyik nagy terepfutó ismerősöm, hogy pici apró lépéseben kell lefele menni, berogyasztani, valamint nem szabad "befeszülni", minél lazábban engeded el magad, annál jobb. Az apró lépések segítenek, hogy gyorsabban tudj reagálni az akadályokra (kő, ágak), és nem is vered annyira oda a térded, mintha elnyújtva hosszan lépnél lefele. Múltkor FB-n a terepfutás csoportban valaki belinkelt egy kínai vagy japán terepfutó versenyről egy videót, ahol egy csaj gyönyörűen futott lefele. Ha van kedved keresd meg, de ha Kilian Jornetre rákeresel youtube-on, nála is láthatod hogy fut lefele. Persze, mi hozzá képest prosztók vagyunk, legalább is én biztos :D, de a technika azért valamennyire elleshető.

Új hozzászólás Aktív témák