Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz tomcica #30294 üzenetére

    Akkor a paletta másik feléről: 15 km, végre 6:00 / min alatti tempóval, 147-es átlagpulzussal. Marha jó ez az idő alapozásra, tényleg teljesen ‘effortless’ lehet haladni. Hatodik napom zsinórban, de futások után abszolut nem érzem magam fáradtnak. Bár lehet, hogy az a titkom, hogy amúgy mindig fáradt vagyok. És éhes. Összehasonlításként: tavaly ilyenkor ugyanezzel a pulzustartományban megküzdöttem a km-enként egy perccel lassabb tempóval...

    Kicsit talán lehetett volna ma még hűvösebb is, a második felében megszűnt az ellenszelem, le kellett vennem a csősálat, majdnem melegem lett. Vettem múlt hétvégén egy moorhead hosszú ujjas technikai aláöltözőt, brutális cucc, a mai 4 fokban rávettem egy vékony hosszú ujjas felsőt (sima technikai póló anyag, csak hosszú ujj), és sok lett... Mikor fogom tudni így felvenni a vastagabb, meleg fasza kis téli asics kabim, amit 50 eur-ért lőttem leárazva? Bár hétvégére háromnapos havazást, meg minuszokat ígérnek, hátha lesz belőle valami.

    5/31 megvan amúgy, km-ben 65-nél járok a hónapban, 300 a kitűzött cél, szóval jól állok.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák