Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz IO.sys #79978 üzenetére

    A kérdésedre a választ én sem tudom, mert én is keresem az UD-503 utódját. Nálam is felmerült az iDAC2 opció, de a különböző fórumokon leírt véleményekből az jött át, hogy ahhoz illene, egy külön fejes erősítő is, a sajátja nem túl acélos, a Mojo-é jobb, bár nekem ott a JDS Labs Atom.
    Én is sokat hezitáltam, hogy beszerezzek-e egy Mojot, mivel az Amiron Home-val igen csak baráti viszonyt ápolnak, de az aksis megoldás miatt én is elvetettem. Kizárólag otthon használnám, tehát számomra felesleges az aksi, de a legnagyobb probléma, ha egyszer majd aksit kellene cserélni.
    Korábban, már a hazai forgalmazója is írta itt a fórumon, hogy a hazai aksi csere nem megoldott, jelenleg ki kell küldeni Angliába. A lassan lezáruló Brexit miatt, lehet majd xarakodni a vám + ÁFA kérdéssel is, ráadásul postával, tokkal-vonóval, elég húzósra jönne ki az ára.
    Nálam most 80 % az esély, hogy Topping E30 lesz a franciáktól + az Atom, oszt jónapot. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák