Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz .DLL #35175 üzenetére

    "Viszont pl. egy jobb DAC nem feltétlenül azonnal hívja fel magára a figyelmet..."

    Akár így is lehetne definiálni a kis különbség fogalmát, nem gondolod?
    (Persze sokaknál az is az ég és föld kategóriába esik, amit csak akkor hallanak meg, ha látják a készülékeket.) ;]

    (#35177) contaxg:
    Az én koncepcióm sem bonyolult túlságosan: egy új S6-os Audi kopott nyári gumikkal és vacak 95-ös benzinnel is jobb szórakozás a versenypályán, mint egy trabant fél millás versenygumikkal és a legjobb minőségű benzinnel.

    Ha mérésekre támaszkodom, akkor két azonos típusú fejhallgató közt is nagyobb a különbség sokszor, mint teljesen más kategóriában játszó erősítők közt, két különböző fejhallgatóról meg ne is beszéljünk. Persze a méréseket óvatosan említem csak, mert azért is szoktak harapni. :B

    (#35178) Bodz:
    Bár ezt az összeállítást még így nem hallottam, de meg merem kockáztatni, hogy ez egy olyan rendszer, aminek az árából 3 jobbat lehetne kihozni. :B

    (#35182) krichd1:
    Lassan odáig fajulnak a dolgok, hogyha 40 000-ből szeretnél összerakni egy rendszert, akkor vegyél alá 150 000-ért elektronikát, és -90 000-ért fejhallgatót. A rendszer egyensúlyra törekszik, ezért küldött engem, hogy átüljek a ló túloldalára, és a kérdezőnek így már csak a lovon marad hely. :)

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák