Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz dudika10 #35184 üzenetére

    Nekem ez nem jó hasonlat, mert bohém életem megadta, hogy Athénig autózzak (és vissza) egy Trabival. Nagyon nagy élmény volt... Pár éve majdnem kakukk lett a kocsim a rossz benzin miatt. Nagyon nem volt jó szórakozás.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • .DLL

    veterán

    válasz dudika10 #35184 üzenetére

    Én Dactilus Plusról váltottam Musiland 03-ra :D és nem hallottam jobbnak a Dactilus csak mert szép háza és magas ára volt.
    Én azon az úton indultam el, hogy lett egy viszonylag jó fejhallgatóm -bár nem volt drága- és kerestem alá forrást ami kellően részletes, élvezets, kipróbáltam amit tudtam, és kiderült, hogy egyre jobban tud szólni, meglepően jól. Legalábbis az alaplapi katyvaszhoz képest amiről indult az egész.
    És nagyon sokáig nem éreztem, hogy új fejes kéne amíg forrással el nem értem az aktuális határait, láttam hogy kb. mi a maximum amit tud. Utána lett is egy új fejes.

    Azt én is aláírom, hogy a legnagyobb karaktert a fejhallgató hordozza, érdemes azzal kezdeni, de érdemes alá a forrást is szép lassan felfejleszteni.
    Azt is csinálhattam volna, hogy még mindig a kis Behringer UCA202-t használom, csak már a DT880-nnal, hátam mögött öt eladott fejessel, és ugyan úgy nagy élményeket éltem volna át, de pont az történt az a fejes ami mellett kitartottam az karakterileg nagyon feküdt nekem, tehát mi maradt amin javítani lehet? A forrás.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák