Új hozzászólás Aktív témák

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz #27070592 #44039 üzenetére

    Vannak útszakaszok, ahol nincs sebességkorlátozás (a normál 90-hez képest), ugyanakkor az aszfalt minősége végett simán elkelne egy 60-as tábla. Ezen a helyen én legalábbis nem nagyon merek többel menni, mert tényleg nagyon rossz az útburkolat. De (gondolom) mivel nem lehet bemérni, a nagy tömeg nem arra jár, így nem foglalkoznak vele.

    Ugyanez igaz több olyan kis utcácskára, ahol mivel nyílegyenes a szakasz, úgy veretik a népek, mintha nem lenne holnap. Tisztelet a kivételnek. Járda nuku, gyalogosok az út szélén, kutya, macska, kisgyerek bármikor kirohanhat, szóval lenne értelme a korlátozásnak, vagy fekvőrendőrnek.

    Persze, nem vagyok hozzáértő, viszont eszetlenül már nem közlekedek, de azért néha jól esik haladósra váltani. Országúton, jól belátható szakaszokon, megfelelő minőségű útburkolaton szerintem 90 helyett lehetne 100 is a megengedett. Mint a sógoréknál. Azt szerettem nagyon és nem is kívántam többel menni. Itthon ez már 10 km/h sebességtúllépés, de legtöbben így haladnak.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Új hozzászólás Aktív témák