Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz kcsa #16878 üzenetére

    Komolyan nem tudom, mit tegyek. Az enyém még festőnél, még utána majd szerelőnél is lesz, de amint vissza kapom, igyekeznék a seggére verni. Csak kérdés, hogy mire költsem a zsetont utána? Mondeókat nézegettem (mert nagy kombi kellene), de Fordot nem nagyon merek venni már. Viszont mi mást, ami nem öreg mint állat, nem Rönyó vagy más Francia, és nem fapados? Ja? Meg vállszélesség is van benne hátul. Igazából C Vectra jöhetne még szóba, de az sem különösen ajánlott (Zafira, Mazda 5 és társai felejtősek, túl nagyok már), ott van a V70 talán, de alig van belőle nem szétült benzines (merthogy csak benzines jöhet szóba), és vissza is értem a Mondeóhoz, amiből milla alatt kicsivel már van MK3FL közepesen felszerelve nagy puttonnyal, hátul váll és lábtérrel. Úgy néz ki, mégsem hagylak el Titeket. :)
    Illetve Nissan Primera Wagon van még kilátásba, de lehet, hogy amint egybe bele ültünk próbából, már nem is lesz... :)) meg Avensis T22 kombi, de kevés van, ami nem rohad, úgyhogy még mindig a Mondeó a legaktuálisabb.

Új hozzászólás Aktív témák