Új hozzászólás Aktív témák

  • Genji

    őstag

    válasz samujózsi #7992 üzenetére

    Szia! Két hónapja 108kg voltam ma 101,5kg-al mérlegeltem (az ideális súlyom 78kg), engedd meg, hogy adjak pár tippet.
    - Nagy súlyfelesleggel nehéz futni és az ízületeknek sem jó, próbálj szobabiciklizni úgy hogy 140-150 körül tartod a pulzusod illetve a futópadon séta emelkedővel is nagyon jól működik.
    Nagyon ajánlom az edzőtermi gépeket mert pontosan látod a pulzusod illetve menniy kalóriát égetsz el. Ha nincs lehetőséged terembe járni hosszú (órás) tempós sétával is sok kalóriát égetsz.
    - A fogyás matek: ha kalóriadeficited van fogysz, ha többlet hízol. VEZESD a kalóriókát és be fog indulni a fogyás, ha deficitet tartasz! (kaloriabazis.hu-t hasznalom, de van sok hasonlo app)
    - Kva nehéz és hosszú meló lesz, minden nap egy küzdelem, de ha jól állítod be magadnak a célt (kvázi a deficit mértékét) és tápláló kaját eszel szemét helyett (finomított cukrok, fehér liszt, krumpli és társai), nem fogsz éhezni. Ez egy folyamat, tanulni kell minden nap mi a megfelelő kaja amitől jól is laksz és nem hízlal.
    Én mindenképpen bátorítalak, hogy vágj bele az egészséged érdekében. Főleg, hogy cukorbeteg vagy. Hajrá, sok sikert!

    a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

Új hozzászólás Aktív témák