Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Star Trek: Mindenen túl (Star Trek: Beyond, 2016)

    Egy jól sikerült első, egy korrekt második után itt a felejthető harmadik. Már akkor sejtettem, hogy nem az igazi, amikor az [origo] és az sg.hu filmrovata is a széria eddigi legjobbjának hozta ki. A meleg Sulu-n szépen átsiklottam, de kihagytam volna. A látvány kissé mű, minden jól néz ki, videójátéknak zseniális grafika lenne, filmnek kevésbé. Krall kellően genyó gonosz, jól is néz ki (mint Andrew Divoff a Wishmaster-ben), az űrhajói viszont bénák. Jó, kissé elcsépelt lett volna egy jó kis fézercsata a végén, de mégis csak úgy az igazi, pláne a USS Franklin-nel lett volna izgalmas, ami még az Enterprise-nál is kevésbé harcra termett. Igen, a Star Trek nem csak a csillaghajók csatározásairól szól, bár nekem az eddigi két rész akciódúsabb megközelítésével nem volt bajom, most viszont úgy érzem, ez is félresiklott. Hiányolom nagyon a jó űrhajós sci-fiket, ritkán jön össze 1-1 jobb darab. Nem rossz ez, csak olyan átlagos. Jobb az új Függetlenség napjánál, hisz azt inkább csak a trash faktor tette nézhetővé, anélkül elég szar lett volna.

    6/10

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák