Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz vzsryl #9042 üzenetére

    nálam hozza még mindig a parafaktort... de érdemes sötétített szobában, feltekert hangerővel nézni :K szerintem mesteri benne a feszültségfokozás pl a zenével/hangokkal... a többi közül pedig a kör az, ami még szerintem jobbnak számít :K a grudge-ot dicsérte anno mindenki, de amikor elkezdett kerregni benne a "mumus" (mint a predator), onnantól nem tudtam komolyan venni és végigröhögtem az egészet :DDD pár film van szerintem horrorból, aminél eltalálják a hangulatot, de sajnos egyre kevesebb: ideglelés+paranormal activity szvsz gagyi... a slasher horrorokat meg szeretem, de azokat nem is a parafaktor miatt nézem... ami kiemelkedő volt, az pl az insidious és a shutter <- ez a film csomó helyen rendesen meglepett, érdemes megnézni

    #9043: rendezői változatot néztél? láttam csomószor azt is meg mellette a moziváltozatot, de ezeknél már hiányérzetem van :K a rendezői meg szerintem teljesen egész

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák