Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Jim-X #88522 üzenetére

    Jó, de épp ez nem derült ki, hogy megérte. Láttunk egy síró öreget, aki csak mondogatja, hogy reméli, méltó volt az áldozatukra, de még az sem derült ki, hogy igen vagy nem, az, hogy mivel is, az valójában tényleg nem annyira fontos. De egy igen vagy nem sem hangzik el.

    Baleset, katasztrófa szerintem addig érdekes az emberek nagy részének (sínen vonattal szelfizőket hagyjuk most), amíg nem velük történik. Megáll fotózni egy kettévágott autónál a testrészek előtt, de ha az ő lábát vágta le a szalagkorlát, már nem olyan vidám. A Cloverfield-ben és többiben látott helyzetekben pedig a kamera kimondottan útban is van, egy kezet lefoglal.

    Amúgy igen, mindenki kamerázik. Múlt héten a Black Sabbath koncerten ideges is voltam a magasba nyúló telefonerdőtől. 1-2 kép oké, mégiscsak élmény, de hogy valaki magasba tartott mobillal nézi végig a 100 percet, a kijelzőre meredve, mert anélkül meg úgyis elcsúszik a kép.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák