Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Mi is megnéztük tegnap este Az Útvesztőt

    Nekünk tetszett.
    Ha nekem is sorrendet kéne állítanom az ilyen típusú filmekben akkor az lenne, hogy az Éhezők viadala, Útvesztő és a Beavatott.

    Nah de vissza a filmre.
    Érdekes volt a történet, kíváncsian várjuk mi is a következő részt, hogy mi is kerekedik ki a történetből.
    A karakterekkel nem volt baj, jók voltak. Dylan O'Brien a Teen Wolf sorozatban bebizonyította számomra, hogy van tehetsége a színészkedéshez. Jó volt látni nagy filmben is, fura, hogy a sorozat főszereplője meg sehol sincs.
    A hangokra én is kitérnék, tényleg jó lett a hangkeverése, szinte egész film alatt él az összes csatorna, pl amikor kint vannak a mezőn hátulról hallani a tücsök ciripelést. :)
    Nekem is lentebb kellett venni a hangerőt.

    Spoiler on
    Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége, hogy mit fog még csinálni így beépülve Thomas.
    Valamint remélem, hogy azért többet mutatnak majd a városokról a napkitörés után
    mondjuk volt pár érdekes dolog benne, pl hogy egy repülőt sem láttak az égen? Vagy azzal nem lehetett volna őket kiszabadítani? Mert a végén látható volt a teljes létesítmény és fent nyitott volt.
    A bogarak jól néztek ki. 1-2 helyen lógott csak ki a CGI, az is inkább a futós jelenetnél a pengék elől.
    Spoiler off

    7/10 mehet rá

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák