Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Huma #1897 üzenetére

    "Tudom, hogy sok helyen követelmény az angol. De ettől még nem lehet mindenkitől elvárni, hogy tudjon angolul."

    de, el lehet es sok helyen el is varjak - az en munkamhoz ugyan beszelni nem kell angolul, viszont akarmit el akarok olvasni a temaban, az mind e nyelven irodott (hallgatni is lehetne angolul, de rengetegszer indiaiak eloadasaban, amitol a falra tudok maszni)

    "Márpedig van ilyen."
    en is ezt hittem magamrol, amig nem kerultem egy normalis tanarhoz - erre mondtam, hogy az iskolai oktatas nem er semmit

    "A memóriára visszatérve. Mire megtanulok 10 szót elfelejtek 20 másikat."
    ennek semmi koze a memoriahoz, az elszantsaghoz, szorgalomhoz es a hasznalat hianyahoz annal inkabb

    "Van akire ragad a nyelv. Elég neki az iskola, angol nyelvű filmek és a számítógépes játékok kombinációja"
    en meg ismertem regen egy sracot, aki akkor kb 25 evesen a hatodik nyelvvizsgajat csinalta
    oket ugy hivjak, hogy kivetel (amit a tobbseg osszeszed filmekbol, meg jatekokbol, az max ezek feluletes megertesere elegendo, de a nyelvtanrol fogalmuk nem lesz)

    "Attól hogy neked nem okoz problémát egy nyelv elsajátítása lehet hogy másnak igen."
    a leirtakbol egyaltalan nem latszik, hogy nem okozott neki problemat a nyelv megtanulasa (sot, igazsag szerint az sem, mennyire tudja a nyelvet - bar ez utobbit lehet sejteni, abbol, hogy tobb helyen meglatja a problemak okat)
    siman lehet, hogy eveken keresztul szopott, amig rajott, hogyan kell megkozelitenie a temat, s meg akkor is kemeny honapok munkajaba telt, mire hasznalhato alapot szerzett

    "Ez olyan minthogy nézzünk le minden férfit aki nem tud kinyomni 80Kg-ot. Lehet hogy van akinek az alkata nem igazán alkalmas rá viszont ha sokat edz akkor biztos menni fog."
    senkinek nincs olyan alkatja, hogy 80kg-mal nyomjon, ahhoz mindenkinek edzenie, mindenkinek izzadnia kell (az, hogy vert-e, megintcsak az elszantsagon, hozzaallason mulik)

    "Nem tudom, hogy ez hogy jött ki nekik, de alaposan benézték."
    bar tudom, hogy nem fogod elolvasni, meg amugy is hazudnak, de ez mast mond (tovabba jo lenne, ha vegre megtanulnad alatamasztani az elkepzeleseidet, mert enelkul semmit nem er, mit gondolsz)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák