Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    válasz lezso6 #157788 üzenetére

    Nnna. Csak megneztem vegul a Northman-t tegnap este. :D

    Vegigolvastam a velemenyeket, es talan eloszor, de ugy latom hogy mindenkinek igaza van.
    Minden kritika jogos, de azt is latom hogy miert lehet szeretni ezt az alkotast. Maga az egesz film egy vizio, az eg vilagon semmi hiheto hetkoznapisag nincs benne. Nincs egy masodperc amikor nem szol valami epic alafesto hang, stb. A sztori kb a mondak szintjen van kimunkalva.
    Rengeteg a hatasvadasz pozorkodes, a fohos mozgasa valoban Quasimodo-s kicsit. Ha jol emlekszem meg enni sem lattam senkit. Ennyire ketbites. A vikingeket biztos nem ebbol a filmbol fogjak az emberek megismerni.
    Viszont, az is igaz hogy manapsag nagyon ritka hogy valaki ennyire batran stilusos nagy filmet probaljon csinalni, es bar szerintem felig meddig luftot rugott, a probalkozas dicserendo. Kellenek az ilyenek, hogy megtorjek a monottonitast. Az en kedvenc reszeim eppen a latomasok voltak, bar maga az egesz film az valamennyire.

    En valahol kozepen allok. Egynek jo volt, fullba tolta a kretent helyenkent, mashol meg remek hangulatot hozott. Ez egy klasszikus 5/10.

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák