Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Black Adam (2022)

    Gyorsan írok róla, mert estére már el is felejtem mi volt ez :DDD
    Szerintem ez olyannak aki sosem olvasott képregényt teljes katyvasz. Én is ilyen vagyok így számomra is kb értékelhetetlen. Láttam minden DC filmet eddig, most mégis bedobnak a semmiből random szereplőket, meg igazság társasága vagy mi, ez most az igazság ligája csak rosszul fordítva? Aztán rájössz hogy nem ez valami másik igazságos valami. Pfúúh. Próbáltam elővarázsolni a film közben a Shazam film történéseit de hát az is kb annyira maradt meg hogy a kisfiú kimondta hogy Shazam és akkor átváltozott és ezen röhögött 1,5 óráig meg vicceskedett, de hogy mi történt benne, passz :P
    Szóval nem voltam kisegítve, ott van még ez a kötelező jellegű kisgyerek+magányos anyuka szál, blöe, meg az elnyomott nép. Na amúgy csak nekem nem sikerült átadni hogy mitől is élnek ezek 27 éve baromi nagy elnyomásban? :F
    És akkor még erre rájön a fogyatékos fordított Ant-Man. Meg a csillivilliumból készült szuperrepülő ami megint nem tudjuk meg hogy mi.
    Komolyan mondom az egyetlen értékelhető rész az Black Adam eredetsztorija a visszaemlékezés a végén.

    Nekem azt se sikerült átadni mitől is lenne antihős Black Adam.

    Az egészre a koronát :DD a full gáz "főgonosz" de még inkább a stáblista utáni jelenet teszi fel. Ezek itt vagy 1 napja csapják szét magukat közben Superman otthon eszi a müzlit, randizgat Loissal meg minden vagy mi a franc? ;] Superman kb 1 perc alatt körberepüli a Földet, vagy ő csak az usákok és az északi-sark védője? Nem értem. Aztán szól neki a feka nő hogy ugorj már át Black Adamhez, arra meg egyből indul is?

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák