Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    ha már disney és mese: most 2.5 hónap alatt megnéztünk párat (srác kedvenceit napi szinten heteken keresztül)

    egy ideig a toy story1-4 ment nagyon, ez szerintem animációs filmeket tekintve az etalon... ami még sokat ment az elmúlt hónapban, az a trollok: nem disney, elsőre nekem nem is tetszett, de kb 30szor megnézve folyamatosan találtam benne új dolgokat... pl elsőre fel sem tűnt, hogy totál beillett a párbeszédbe és az egyik jelenetbe az enjoy the silence :) (szinkronnal: "mit szólnál egy kis csendhez?" válasz az enjoy the silence) ...sokat néztük a frozen1-et is, nagy kedvenc volt heteken át, viszont a 2. részét csak 1-szer szenvedtük végig... 3 éves nem sokkal múlt a gyerek, de olyan megfigyelő, hogy elindítás után másodperceken belül tudta, hogy melyik film/rész következik (pedig ilyenkor még csak a studió logója jön, max kicsit más színárnyalattal)

    ami még sokat ment: boss baby, pinokkió, kiskedvencek titkos élete 1-2, hófehérke, oroszlánkirály és több disney klasszikus... :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák