Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sixpak #127494 üzenetére

    ...ja, nagy arc volt benne :K kevesen tudják ilyen hitelesen eljátszani a taplót :D ...meg igazából szerintem az alien4 egyik nagy erőssége a karakterek voltak, másik pedig az, hogy 97ben már azért elég korrektül néztek ki az alienek :K ...addig nem nagyon láttuk még közelről őket ennyi ideig... az üveg fogaikkal együtt :K

    nagy kedvencem a sorozat, de sajnos már évek óta nem tudtam megtartani az éves alien napot (alien1-2-3-4+pizza+sör) és valószínű gyerek miatt még évekig nem is lesz rá lehetőség :DDD ...de nem baj, van helyette pl toy story-nap... régen nem volt kedvencem, de szvsz az animációs filmek királya :K szó szerint minimum 30-40-szer láttam már az elmúlt hónapokban külön-külön az első 3 részt, de mindig feltűnik benne valami apróság-újdonság... nagyon össze lettek rakva ezek a filmek, a karakterek is el vannak benne találva és akad azért pár olyan poén, amit egy gyerek még nem ért, de felnőttnek betalál :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák