Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    Insidious: Chapter 4

    nos, mint az egyik legnagyobb Insidious-rajongó, mai napon is elfoglaltam bérelt helyemet a nézőtéren, és vártam Elise-t. mindegyik részt moziban láttam, a Wan-team összes többi filmjével együtt, nyilván ez sem maradhatott most el
    ..mely egyben az utolsó fejezet is lett az Insidious-vonalban, hiszen a végére visszaérkezünk Dalton-ékhoz, így a 'kör' bezárult, Elise mehet segíteni az 1.epizódban megismert családnak
    és talán ezek voltak, ez a pár kocka volt egyben a legjobb része is ennek a rettentesen gyengén sikerült utolsó fejezetnek, Dalton pár kockánnyi feltűnése esküszöm jobb volt, mint az előtte lévő szenvedős másfél óra..
    persze, lehet h csak megint előjön a régi mindig jobb-énem, de tartom továbbra is magam ahhoz, a legelső volt magasan a legszuperebb. aztán lejtő, melynek most értünk nagyjából az aljára
    persze, egyszer bőven nézhető mozi lett a The Last Key, de annyit ér nagyjából, mint egy magas szintű sorozat egy sokadik epizódja
    marad nekünk a Conjuring-vonal, melynek elvileg lesz harmadik része is majd, reménykedünk, hogy ott még több mindent fog csinálni Wan, mint a mozibevétel magának lelosztása

    #értékelés

    [ Módosította: Viszlát ]

Új hozzászólás Aktív témák