Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz kozi71 #9857 üzenetére

    Az imperial slaves és a slaves nem ugyan az! Az imperial a birodalmi rendszerekben törvényes árunak minősül. A sima slaves viszont tiltott áru a legtöbb rendszerben, amiért büntetés jár, ha lescannelnek vele! A linkelt küldetésben neked kell beszerezni 2 slavest és utána leszállítani az állomásra. Menj fel erre az oldalra. Válaszd ki a Lista fület. Jelöld be az I Want To Buy Commodity opciót. Current System-hez írd be pontosan az állomás nevét, ahol a questet adták. Commodity oszlopban válaszd ki a Slaves árut és ezután nyomd meg a Query gombot. A megjelenő listából válaszd ki a hozzád legközelebbi rendszert és ott vedd meg a 2 slavest. Visszafele nézd meg a megbízó állomásod tiltólistáját a System Mapon. Ha tiltott áru a slaves, akkor silent runninggal kéne bevinned, hogy ne büntessenek meg. Ha nincs tiltva, akkor csak simám berepülsz és leadod az árut. Silent runningnál nagyon gyorsan túlmelegszik a hajó és fel is robbanhat, ha nem kapcsolod ki időben!!! Szerintem az ilyen küldetéseket (tiltott árukat) inkább kerüld el, amíg nem vagy tisztában minden részlettel és a kezeléssel!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák