Új hozzászólás Aktív témák

  • Phobion

    őstag

    válasz rtitusz #5815 üzenetére

    Én is hasonló mennyiségű creditet termeltem T6-al egy óra alatt, az igazság az, hogy akkor lenne igazán gyorsabb a farm, ha minimum oda-vissza 2700-3000k credit lenne a profit / tonna. Mert oké, hogy most Type-7el nyomulok, és több a profit, de ha azt nézzük a köv hajó mi lenne Python? Type-9? XD Type-9-nél meg megint ez állna elő, mire összekaparod Anaconda-ra a creditet, meg a fejlesztést és így tovább...

    egy hete már szünetet tartok mert kicsit üresnek érzem az egészet, és most nem a kereskedelemre gondolok, veszek egy Viper-t vagy amivel korrektül lehet harcolni, ok, egy idő után az is kicsit kiégető, összetarhálok egy ASP-re megyek felfedezni, ok, amíg nincs bolygóra leszállás számomra az is unalomba fullad egy idő után (Sagittarius A* meg számomra igazán kiábrándító volt :( )

    valaki említette itt előttem, hogy most még ebben a fázisban igazán a veterán eliteseknek nagy élmény, nagy élmény ez új játékosoknak is, csak egy idő után kicsit döcögőssé válik a progress :F

    Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák