Új hozzászólás Aktív témák

  • Submarine

    senior tag

    válasz ezoltan #43895 üzenetére

    Én is így kezdtem, sokáig csak felfedztem egy Cobrával.
    Nincs ezzel semmi gond, nekem is jó móka volt, mondjuk még a Saggi nálam hátravan.
    A grind(farmolás) meg minden online játék alapköve, úgyhogy itt még jó, hogy valamilyen formában lehet kerülgetni - egy ideig.

    De itt nem is a creditet kell majd farmolni, hanem ha elkezdesz mérnökölni akkor fog kelleni 3 féle dolog(gyűlnek ezek már kezdetek óta):
    Manufactured - alkatrészek
    Encoded - adatok
    Raw - ásványok
    Becserélni is lehet ezeket, "szerencsére" csak kategórián belül és csak a saját traderénél, eladni nem.

    Teljesen másik dolog ami a cargo-ba kerül, azokat meg csak eladni lehet Market-en, sokáig nem is értettem, hogy ez így van.

    Most azt nem tudom hirtelen, ha már ott vagy tudsz-e Colonián valamelyik mérnökkel kooperálni.
    De asszem nem mert, mindhez kell 3-4 szint egy-egy "óvilági"-tól a bubiból.

    Előbb-utóbb úgy is belemerül az ember a mérnöklésbe, és így utólag nézve egyáltalán nem rossz móka, csak van pár agyf@sz generáló dolga a játéknak.
    Pár hónapba beletelik, nem kell hozzá harcolni sem, és ha beszippant utána lehet vele haladni is, nem fognak évek kelleni.
    Hogy melyik mérnökhöz mi kell, az erősen változó és sokrétű, kérdezzetek nyugodtan, valaki biztosan tudni fogja a választ.

    De lesz olyan, hogy megtett fényévet kell "farmolni", vagy népszerűséget egy-egy frakciónál.
    Rengeteg ilyen van benne, amit csak külső oldalakról, jutyúbról lehet ellesni.

    És sokszor egyetlen járható út a ki-be jelentkezgetés a menüben.

    Hajrá!
    :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák