Új hozzászólás Aktív témák

  • Submarine

    senior tag

    válasz 4580693 #43864 üzenetére

    Ha van ilyen szétszerelős-összerakós vénád, én is bégáználak, hogy szedd szét.
    Legyél figyelmes mint a nőkkel, akár fényképezd is le azt is ,hogy hogy állnak a vezetékek, szalagkábelek, melyik csavar hova megy.
    Nekem magán a joy-on vannak a gombokon pöckök, amikre vigyázni kell.
    Kis tégely szilikon zsírt minden autós boltban kapni 5-600Ft-ért.
    Ahova csak lehet egy fogpiszkálóval kenj oda picit. Ahova meg nem férsz, oda egy csepp varrógép olajat pöttyints, és mozgasd meg a tengelyt.
    A joynak két bölcsője van, a komolyabb cuccoknál biztos jobb a technika (anyag-kidolgozás), de mint gépész lefogadom, ugyanaz a mechanika lényege.

    Ezeknek nagy része műanyag, de minden forgó-mozgó alkatrész igényli a kenést.
    A gyártónak meg az az érdeke, hogy újat vegyél. Lehet osztani-szorozni. Kapják be.
    A sarkon van egy néger pék. Állítólag azoknak nagyobb..

    Konkrétan, én ma a kis "múlt századi" Logitech Attack3-amat szedtem szét, és érezhetően jobb lett. Ráfért egy kis repair. Eddig elforgott horizontálisan, most pl. fixen áll ha nem érek hozzá, és rögtön reagál ha igen.
    A talpán lévő gombokat kéne áttelepíteni, mert sehogy nem esnek kézre, a "tólóeró karról" nem is beszélve. Röhej, hogy van rajta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák