Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #43398 üzenetére

    Ha esetleg még nem késő...

    Szerintem a topikgazdának nem az feladata, hogy mindent egymaga megoldjon, hanem a felmerülő kérdésekben segítse a fórum társakat(beleértve az újra és újra felmerülő, unalomig ismertetett kérdéseket is), patronálni az újoncokat, valamint képes legyen elsimítani az időnként sajnos óhatatlanul elfajuló vitákat. Márpedig ezekben a dolgokban ez a topik kimagaslóan jó állapotban van, ennélfogva nemhogy szégyenkezned nem kell, hanem nyugodtan kihúzhatod magad, emiatt igazán nem kéne hátralépned(persze ha már eldöntötted, azt tiszteletben tartom).
    A témaösszefoglaló az egy más kérdés. Annak megalkotását nem lehet egy személyben a topikgazdától elvárni. Az egész egyszerűen nem egyemberes műfaj, ahhoz az túl nagy falat. Oda olyan embert kell keresni, aki össze tudja állítani a komplett segédlet vázát(ez a személy lehet esetleg a topikgazda), és meg tudja találni azokat az embereket, akik vállalkoznak egy-egy témakör legalább vázlatos kidolgozására, amihez aztán a teljes topik elé tárva mindenki hozzáadhatja a meglátásait, ötleteit, esetleges kiegészítéseit. És ebből lehetne aztán megalkotni a végleges témaösszefoglalót. Ami ezzel kapcsolatban a topikgazda feladata lenne az az, hogy az ED-ben időnként előálló változások alapján a leírás folyamatosan frissítve legyen, azaz a karbantartás. Persze egy használható témaösszefoglaló megalkotása egy nagyon komoly, és időigényes feladat, sok kellően jártas CMDR kitartó lelkesedésére lenne szükség hozzá, nem tudom, vannak-e elegen belőlük errefelé mostanság.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák