Új hozzászólás Aktív témák

  • Submarine

    senior tag

    válasz Djuree #41752 üzenetére

    (elkéstem, de nem baj)
    :B
    Föderáció: Ceos-Sothis
    Birodalmi: Mainani-Ngalin

    Alapból futárkodni kell, ha van legalább Pythonod raktérrel felpakolhatod, és szállíthatsz is.
    Sokszor ki akarnak majd szedni SC-ből.
    Lehet utasokat is érdemes hurcibálni, azt anno nem is néztem meg.
    Birodalmi oldal gyorsabb, de keress rájuk, fórumokban hátha írnak már jobbat is, vagy egyéb ötleteket is olvashatsz.
    Mindegy melyiket csinálod előbb, alapból mindenki a hajókért csinálja, de később úgy is ki kell maxolni a mérnökökhöz, ha már úgy is benne vagy.

    Felfedezni meg majd legalább 5000 fényévnyi távolságra tervezz (a kezdőhelytől), egyik mérnöknek pont az kell.

    Pl. alkalomadtán leszállhatsz egy-két bolygóra srv-vel ásványokat gyűjtögetni, meg vannak elhagyott állomások, lelőtt hajóroncsok, thargoid tetemek, ahol érdemes gyűjtögetni.
    Valamint puskaropogástól hangos rendszerekben szedegetheted a szétlőtt hajókból kiesett matériát is (high grade emission). Ezeknél nem kell harcolni, bár előfordulhatnak izgalmas pillanatok. És nem árt tudni, hogy sok item reloggal rögtön respawnolódik.
    Tyű egy igazi mmo szlenges mondat.
    :DD

    Van sok jutyúb videó is, minden témában.
    Valószínűleg már valaki összefüggésekkel, sorrendben leírta, hogy hol mikor mit érdemes kezdőként csinálni, de így is úgy is oda lyukad ki az ember..

    Peppo:
    Benne vagyok a winges bányászásban, sűrűn benézek, majd megértekezzük mikor menjünk.
    :K

    Apropó windows mizéria, a többségében már 10 alól nyomjátok?
    Nekem még 7 van, de most a téli pihenőben kénytelen leszek felrakni, pedig nem akaródzik.
    Van valami nyűgje-háklija az ED-nek W10 alatt, akár amd akár nvidia oldalon?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák