Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz pcnet #33276 üzenetére

    Hát, ha csak nagyon nem kell a scanner (de mióta ennyire megdobták a felfedezésért járó jutalmat, kb. a bubit kívülről körbeutazva is össze lehet szedni az ELITE explorer rangot, így nagyon nem látom értelmét még direkt felfedezéshez sem, csak ha esetleg a CR miatt fedez fel valaki), én AMFU nélkül nem indulnék el 20+K-s útra. Ha lineáris a sérülés, akkor nálam a ~60k-s út alatt a FSD kb. 20%-ra romlott volna (de ennyire átlagosan azért nem súlyos a helyzet, ha valaki odafigyel; én sokszor mást is csináltam a felfedezés alatt, :) ill. többször jártam fekete lyuk "belsejében"; simán vissza lehet jönni egy ilyen útról AMFU nélkül is 95+%-os FSD-vel), itt már erősen problémás használni (legalábbis, amikor utoljára néztem ezt, itt már viszonylag sűrűn hibásodott meg ilyen % környékén, így rengeteg időd elmenne a nem sikerült ugrások miatt). Ill. ha esetleg ki akarod használni a neutron csillagos többszörözött ugrótávat, akkor pedig kötelező AMFU, mert akkor fixen minden töltésnél rongálódik a FSD.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák