Új hozzászólás Aktív témák

  • anatron

    aktív tag

    Kicsit gondolkodtam,hogyan lehetne ezt az un Power Playt megmenti.
    Ha az enyém lenne (mint ahogy nem lesz :D) a Frontier én ezeket csinálnám a Power Playben.

    1.Fed ,Imperial,Ally (ami most nincsen) rangot Powerekhez kötném.Csak akkor tudnál pl fedes küldiket csinálni,ha vagy Hudson vagy Felicia Merkel embere lennél.Amennyiben ott hagyod a powert teszem azt egy Birodalmi vagy akár independent power kedvéért ,akkor a fedes rangodat buktad.

    2.Magát a Power rangot (1-5) egy az egyben megszüntentém,illetve az értük járó jutalmakat ugyszintén dobnám a levesbe.Ehelyett inkább értelmet adnék a Fed/Birodalmi stb rangoknak ,mert most nem sok van (kivéve Fed Corvette).Inkább abba az irányba mennék,hogy ahogy lépkedsz felfele a ranglétrán több jutalmat kapjál pl Bountykért ha Fedes rendszerben irtod a kalózokat,legyen olcsóbb a rebuy,muníció,javítás Fedes állomáson ha teszem azt Fedes hadnagy vagyok stb.Illetve a Fedes hajókat is kedvezménnyel adják már,minél magasabb a rang.A hajók megkötéseit megtartanám a rangoknál.

    3.Minden powernek legyen egy egyedi hajó designja ,pl Hudson adja a Fed Corvettet admiral rangnál.Zemina adhatná pl az Imperial Cuttert,mert az nagy mennyiségű biowaste szállításán kívül másra nem való.Viszont egyfajta jogsit rendelnék a spéci hajókhoz.Vezetni csak az adott powerhez tartozó rang megléte mellett lehetne.Így elkerülhető lenne,hogy valaki egyszerre vezet fed hajót és pár perc múlva Cuttert,ami az én szememben vicc.

    4.Ne legyen állandó háború a powerek között.Legyenek békés időszakok,amikor nem lövik egymást a rivális powerek hajói.Ez mondjuk hetente változna,hogy most épp kit üt.S ha már ütik egymást azt tegyék a peremvidéken,mert az is röhelyes ,hogy pl a Sol rendszer,ami a Fed legjobban őrzött területe elvileg nyílt vadász területen minden rivális power hajójának!

    5.Ha már a powerek területeket uralnak azt tegyék ténylegesen.Mindig elsírom magam,ha egy birodalmi power alá tartozó területen Fedes állomás a központ.Ez vicc kategória!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák