Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz kiskuplung #26095 üzenetére

    "Azt le tudnád írni, hogy melyik modulra milyen fejlesztéseket raktál?
    Ha nagyon rád tör az írási kedv (mint ahogy szokott :) ) akkor esetleg meg is indokolhatnád"

    -
    Értem a célzást, ez volt a szemrehányás része a kommentednek :D
    -
    Én az MC-knél az overcharged verziót találtam a legjobbnak(a short range-t csak a bétában próbáltam)
    Effect-ekből általában az incendiary bizonyult a legjobbnak, de nagyon fontos, hogy az egyik MC-n(lehet az akár a legkisebb is)legyen egy corrosive effect is(a különbség ezen a régebbi videómon remekül megítélhető), mert az rövid ideig gyengíti a hullt, ergo nagyobb a sebzés az összes többi MC részéről
    Amit még tapasztaltam, hogy néha úgy tűnik, nagyon karaj upgrade-t pörgetett a gép, és az adatok is jókat írnak róla, de mégsem lesz az igazi(persze az alap típushoz képest a legrosszabb 5-ös tuning is sokkal jobb lesz). Sok próbálkozás, és utána a teszt, újabb próbálkozás, újabb teszt, stb, és egyszer csak összeáll(persze ehhez mod embedded fw-ket is össze kell kapirgálni, de javaslom, hogy ezen művelethez párhuzamosan mindenképp hajfestéket is szerezz be, mert mire összejön a kívánt mennyiség, el fognak szaporodni az őszes szálak(persze ha addig ki nem hullanak) :D
    Mondjuk én az MC-kből az "egész jó lett" kategóriát nem dobáltam el, hanem áttettem a többi hajóra.
    Viszont ha egyszer összeállt egy igazi szett, akkor brutális tűzerőd lesz. Nekem két firegroup-om van, az egyik a lőszer takarékos(csak a két nagy + egy C3-as megy(a kicsik hamar kiürülnek, ezért itt ki vannak kapcsolva, és ha spórolni akarok, csak a komolyabb szituációkban veszem elő őket), és van az "össztűz" firegroup. Bár most csináltam helyet az ásványtárban, és emiatt gyak végtelen lőszer áll a rendelkezésemre, ezért inkább már csak ez utóbbit használom.
    A többit majd valamikor éjjel

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák