Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Tudták? Tudták? Tudták?
    Tudtátok, hogy melegedési szempontból sem mindegy, hogy hány pötty van a fegyverzeten kokiosztás közben?
    Ha tudtátok, akkor megint bizonyítottam Fed bugris mivoltom, mert én csak most jöttem rá. :U Nekem a Corvette-n full MC fittem van, és a tuningolt, gyorsan töltődő PD-vel még össztűznél is elég két pötty a fegyverzetre, így a többi 4 a pajzsot erősíti(nem kicsit) :K De ha mindennel lövök, bizony föl tud szaladni a hőmérő(nem lineárisan, hanem inkább exponenciálisan, alacsony hőmérsékletnél lassacskán, de minél magasabb a hőfok, annál nagyobb tempóban nő tovább a forróság). Viszont ha négy pöttyöt pakolok a fegyverzetre kettő helyett, akkor sokkal lassabban melegszik a hajó, vagy egyáltalán nem is kúszik föl a higanyszál.
    Megfigyelésemet ellenőrizendő kireppentem a no fire zónából, leparkoltam, és lövöldöztem a semmit. Látványosan beigazolódott a dolog. 2 pöttyel össztűznél melegedni kezdett a hajó. Olyan ~65°C-ig csak lassan, onnan aztán egyre gyorsabban. De ha kb 80°C-nál rátettem még két pöttyöt, akkor ugyanakkora össztűznél nemhogy továbbmelegedett volna, hanem elkezdett hűlni(100°C felett már nincs mese, ott már csak a tűzet szüntess vezényszó segít)
    Nóóóórmális??? :U :F

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák