Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Már többször írtam, hogy RES takarításnál rendszeresen hozzám csapódik egy-egy npc szaktárs(általában egy Assault ship-el). Most már odáig fajult a helyzet, hogy egy embedded-es sima üzenetvivős küldi okán békésen poroszkáltam az űrben, és látom, hogy valaki üzenget. A szövegre nem is figyeltem, csak a sárga sorok tűntek fel, gondoltam megint egy helyi tahó, aki a sarki italbolt kerthelyiségében mulatozó közönség előtt óhajtja megmutatni, ki a rendszer terminátora. Mostanában ezeket már szájba se verem, hanem azzal szórakozom, hogy becsalogatom őket a no fire zónába, és végignézem, hogyan hámozzák meg, és szeletelik fel őket a terminál magasan iskolázott, sok diplomás kidobóemberei. Most is ezt próbáltam, és ahogy kell, rögtön utánam meg is érkezett az állomáshoz ő is, de nem lőtt, csak keringett körülöttem. Akkor esett le, hogy ez olyan kísérgető emberke, mint amilyenekkel a RES-ekben szoktam találkozni.. De hogy biztos legyek benne hogy nem csak az állomás közelsége tartja vissza, kiúsztam a no fire zónából, de ott sem lőtt, ahová csak mentem, ő jött utánam. Aztán olyanokat üzent, hogy "maradj gazdag, vagy maradj egyedül". Csak később jutott eszembe, hogy talán a COMMS panelen üzenhettem volna neki, és felfogadhattam volna wingnek. Aztán amint visszamentem a terminálhoz, és dokkolási engedélyt kértem, már töltötte is az FSD-jét és távozott.
    Találkozott már valaki ilyesmivel?
    -

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák