Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Necc #24644 üzenetére

    Ezzel a megoldással mindössze annyi a probléma, hogy nálatok a birodalomban nem csak a kamitra cigars ellátás szorul jegyrendszerre, hanem a rabszolga kiutalás is. Emiatt abból a célból, hogy megúszd a 12t-ás árukorlátozást, előbb be kell állnod abba a sorba, ahol a rabszolgákat lehet átvenni. Igen ám, de mivel itt is korlátozás van(50 percenként ad egyet, és kettőnél többet egy főnek nem ad), és mivel a BRSZ(Birodalmi Rabszolga Szakszervezet) rabszolgánként csak két tonna kamitra cigars őrzését engedélyezi, ezért sajnos ki kell várnod, amíg összegyűlik a 6 rabszolgád, akire rá tudod bízni a 12t dohányárut. A jó hír viszont az, hogy igényelhetsz rabszolgákat arra a célra, hogy kijátszhasd a két főben maximált rabszolga kiutalási korlátozást, csak akkor előbb be kell állnod abba a sorba aho........őőőő, most mennem kell, jön a főorvos úr, és ha meglátja, hogy kilógtam a kórteremből, megint rám adatja a speciális, hátul összeköthető pilótamellényemet. :U
    -

    Komolyra fordítva(mert én persze tényleg voltam olyan zizi, hogy a hosszú várakozás közepette komolyan fontolóra vegyem ezeket az "elkerülő technikákat"), a private group módszerrel ugyanúgy 10 percenként csak 2, néha 1t cucchoz lehet hozzájutni, így legfeljebb az utat lehetne megspórolni vele(ámbátor mire össze találkozik a két hajó a terminál közelében, és ki-be rakodnak, már azzal is elment a megtakarított idő jó része) Akkor már célszerűbb, ha a másik is inkább sorba áll, mert akkor két főnek 10 percenként 4-et dob a rendszer.
    Röviden, a sorban állás az igazán hosszú, nem az út.
    Viszont minden rosszban van valami jó, ez egy újabb remek indok, hogy leszólhassam a birodalmat. :K Nálunk bezzeg nincs se jegyrendszer, se sorban állás.....őőő....se kamitra cigars :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák