Új hozzászólás Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    Óvatosan játszatok, mert elég idióta ma a szerver. Gondoltam bemegyek faction fightra, lövök párat. Erre olyan lag volt, hogy a hajók "teleportáltak" és semmit nem lehetett eltalálni. Addig tekeregtem egy Fed. fighterrel, hogy nekem jött. Teljes shieldről leütött 0-ra és a Cobra elfüstölt. :)

    Mondom oké, vissza veszem. Volt 60k zsetonom, de csak free Sidey-t ajánlotta fel. Na akkor gondoltam nyomás Haulerért és kamionozok pár kört, lefekvés előtt.

    Sideyval elmentem Aulinba, Haulert megvettem, de nem váltott hajót, kifagyott a játék. :) Na, ez nem az én estém. Játékot bezártam, majd visszaléptem és egy igen érdekes bug fogadott.
    A friss Hauler árát levonta az egyenlegemből, viszont egy Sideyban ültem. :D
    Nézem a shipyardot és csak Eagle-re vagy Sidey-ra lehet visszaülni, Hauler pedig nincs a listában. :Y

    Akkor próba Sideyba vissza és megveszem még egyszer a Haulert. Igen ám, de a játék úgy veszi, hogy még is Sideyban ülök, így azt sem tudom megvenni. :U

    Úgyhogy ezt most egy kicsit megszívtam. :D

    DE! A tanulság ebből az lett, hogy addig nem ülök fighterbe, míg nincs egy Lakon 6-osom és legalább 2 milla creditem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák