Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz GypsFulvus2 #8567 üzenetére

    Elképzelhető, hogy a load order lehetett a ludas. Azt nem értem, ezt miért nem tudja magának beállítani. Ő a szoftver, neki kéne tudni hogy mi mivel conflict-ezik. De én már nem megyek ezen végig mégegyszer:D
    OMODként rakta fel, vettem le, "hivatalos" úton, és maradandó hibát hagyott. De semmi más, csak ez.

    Most ott tartok, hogy megvan a módszer a nyomtalan leirtáshoz.

    CD-ről uninstall, majd az obli, és a my doc könyvtárakból a maradékot del, és mégegyszer elinditom az installert. Ugyanis megesett, hogy ezek után is uninstall módban indult, ami arra enged következtetni, hogy valami valahol bentmaradt. köv. inditáskor ment az install.
    Csináltam a vanilla obliról egy mentést, egy 0416/OBSE mentést is. Perpill rakosgatom fel a modokat, és eddig minden oké. Még:D

    Egy érdekes változás az oblivion.ini-ben:

    Vanillához képest egy használatban levő (mondjuk jól megmoddolt) Obli ini-je majd másfélszer akkora. Az Archives szekciónál több bejegyzés volt, egészpontosan..

    bInvalidateOlderFiles=1
    bUseArchives=1

    Ezen bejegyzés a két utolsója a szekciónak. A Qarl használata után vagy 3-4 általam nem tudom-mire-vélni sor volt, ahol hivatkozás-szerüségek voltak a gyári .bsa fileokra... (nem tudom becopyzni mert felüliródott azóta)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák