Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    Mindenhol fagy. Mivel OOO nélkül nem csinálta, nyilvánvalóan ez okozza a problémát.
    ha viszont lesz még pár ilyen baromság, mint ez a könnycseppes küldetés, a game is kuka lesz. Történetesen, írtam hog ynem kell varázslat, úgy is össze lehet szedni a könnyeket. Hát, mivel sehol nem találtam 5.-et, fogtam magam, visszamentem Sadrához. Meg is jelenik a párbeszédben, de nem tudom ám odaadni neki! Csak erősködik a marhája, hogy bizony, ha ott olyan hideg van, akkor ő ad nekem varázsitalt (5-öt). Hát ki a f...nak kell a varázsitala? Sebaj, elteszem, aztán megint megpróbálok beszélni vele, de hiába, csak köti az ebet a karóhoz, hogy igyam meg a varázsitalt. Mi a BUG, ha nem ez? (KotOR simán felismerte, ha esetleg már megcsináltam egy küldetést, amiről még nem is tudtam, hogy meg kellene, és nyugtázta, megkaptam a jutalmamat.) Visszamentem, varázsitallal körülmászkáltam, de így sem találtam 5. könnyet. Elindultam vissza, de újra fagyogat, szóval megpróbálom visszaalakítani a mentéseket, hátha wrye bash felismeri, vagy ha nem, hát onnantól újra játszom, ez a napom úgyis elment már a semmibe. Mondjuk az is érdekes, hogy a dérfarkasok hogyan közlekednek a csukott ajtón át...

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák