Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz dobolan #779 üzenetére

    Hát nem tudom. A Morrowind szemétsége (értsd: nem sebződik az ellen, hiába kaszabolom, ami irreális, mert akkor legalább védené ki a támadásaimat) miatt így is legkisebb nehézségen kezdtem, amitől néha valóban könnyűnek tűnik (de néha meg nem annyira, igaz, talán több itókát kéne magamhoz vennem). Nem tudom, nehéz szinten jobban fejlődnék-e, vagy csak nehezebb lenne a játék.
    Azt hiszem, ma már tényleg felteszem, csak aztán kérdés, mekkorát szívok, ha olyan ellenfelet tesz be, akit nem tudok legyőzni.
    Ja, és rájöttem, mitől voltam olyan ász: kaptam Pilgrimage varázslatot, amely vagy 6-7 értéket felnyom, de cak tegnap vettem észre, mert a varázslat-sor elejére rakta. Az az érzésem, néha nem összpontosítok teljesen a játékra. Csak ha feltennék valami pihenés-figyelmeztető progit, attól biztos totál ideges lennék, és nem hatna rám a pihenés gyógyitala. :D
    Megyek bravilba, követni a mágusbot tolvaját, meg egyéb küldetésekért körülnézni. Azt hiszem, fölös cuccaimat majd Frostcrag Spire-be pakolom, csak nem rabolják ki... :F

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák