Új hozzászólás Aktív témák

  • dobolan

    senior tag

    válasz katt777 #777 üzenetére

    Úgy látom elég sokáig bírtad. :)

    Nekem fel van téve a legfrissebb hivatalos patch a játékhoz, ezenkívül egy unofficial patch is, már nem tudom melyik verzió, de nekem nem volt semmi bugom a játékkal.
    Ha valamilyen küldetésben nem boldogultam vmiért, hagytam későbbre, mikor egy kicsit erősödtem, sohasem volt vele problémám.

    Minden főellenséget sikerült likvidálnom, úgy hogy a nehézségcsúszka középen van. Egy pár helyen trükközni kellett: pl Mannimarco olyan erős az OOO mod miatt, hogy egy-két "lövéssel" leterítette a karakteremet. Mikor belekényszerítettem a vízbe, és ott nem tudta használni a tűzvarázslatait, csak tőrrel küszködött, így le tudtam verni (mondjuk úgy sem simán , de sikerült)

    Azért is érdemes feltenni az OOO modot, mert sokkal nagyobb kihívás a játék. Haveromnál semmi extra, csak az alapjáték + patch van feltéve, a difficult csúszkát maxra húzva sem kihívás a játék egy felerősített karakterrel, csak max az elején. Meg semmi jó extra tárgy nincs benne úgy.

    OOO-val még 5-ös szintű voltam, kóboroltam csak úgy Brumától keletre a hegyekben, összetalálkoztam egy varázsló csókával, sikerült lelöknöm egy szikláról nagy nehezen. Cserébe volt nála olyan felszerelés, amivel elvoltam egy ideig, nem a szokásos loot.

Új hozzászólás Aktív témák