Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #5103 üzenetére

    Vodafonra? :(

    Haverom most kapott egy 9k-s számlát T-mobile-tól, hogy 7.5GB adatforgalma volt, miközben náluk csak telefon-vonalon megy a net, azaz 5-15kB, íg ha éjjel nappal netezne 1 hónapig, akkor sem tudna ennyit forgalmazni, ráadásul abban a hónapban 10 napig nem volt otthon, emellett meg 1 hétre kikapcsolták a szolgáltatást, mert nem tudta befizetni. Erre varrj gombot! Szegény srác azért váltott át a T-Comról (mert más nincs), mert ott meg egy 75k-s számlát varrtak a nyakába, csak mert valakit rákötöttek az ő előfizetésére. És hiába igazolta tanúkkal, hogy a részletes számlán jelzett időpontokban nem volt otthon (ti. dolgozott), a T-Com kijelentette, hogy nem kötött rá senki, kapja be. Én mondtam a srácnak, hogy sztem kapja el a telefonost meg a postást (ott van az elosztó a faluban), és verje ki belőlük, mert csak ők tudtak hozzányúlni az elosztóhoz, de nem tette. :((( És most fennen hirdetik, hogy összevonták a T-s cégeket! Szóval óvakodjon tőlük mindenki! No de a Vodafontól meg rég tényleg, én egyszer megnéztem az előfizetési szerződésüket, azóta akkora ívben sz.rok rájuk, hogy az már oda sem ér, mert belezuhan a Napba. ;]
    Minden szolgáltatónál gyúrnak az évvégi prémiumra.

    Miért nem kapcsolod ki az oldalsávot? Egyébként lehet, hogy valami szar védelmük van? Én amikor a ZoneAlarm-ot próbáltam, az játszott olyat, hogy képek, vagy éppen itt a smiley-k nem jelentek meg, vagy nem mozogtak, stb. Egyébként ha Foxot használsz, scriptelés és süti engedélyezése segíteni szokott (de csak a saját oldalé!). Ha ezt ők tiltják le, akkor megszívtad.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák